Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). “Тарас. Повернення”

Asuntos relacionados con listas de interinos, actos de adjudicación, dudas, etc.
makiclgwpqrz

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). “Тарас. Повернення”

Mensaje por makiclgwpqrz » 16 Sep 2020 03:17

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). «Тарас. Повернення»

Imagen

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас дивитись онлайн

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). «Хто ся молода пара? Хто ся пара?» – запитує сам себе Євгеній. Напружає зір, як тільки може, і вдивляється в пана молодого. Щось таке знайоме йому, а при тім якесь чуже. «Хто се такий? Де і коли я знав його?» Довго мучиться його уява, аж нараз йому мигнуло несподівано: «Адже ж се я сам! У тім самім фраку, в якім сідав до докторського екзамену, в тій самій краватці, з тою самою шпилькою. І як же я міг не пізнати себе самого? Правда, відтоді десять літ минуло. Невже я за той час так відмінився? Постарів, обносився?» – Може, оддасте в москалi? – вже грубо промовив Микола. Саме маленька Ната у російськомовному середовищі всупереч пануючим нормам напівтюремного суспільства воєнного гарнізону заговорила до Шевченка його українською мовою: "Я буду чекати тебе все життя!". Дитину неможливо обдурити. Тому саме завдяки її щирим почуттям до Вчителя ми можемо скласти портрет Шевченка - Людини, яку любили і якою захоплювалися. “Тарас. Повернення” – Піди вижени на роботу свою Мотрю, – промовила стара Кайдашиха. По селi пiшла про це чутка. Всi люди загомонiли, що осавула грiха не боїться: сам бреше, i ще й виказує пановi, як люди крадуть панську пашню. Микола з товаришами засiв на засiдки на левадi мiж вербами, i саме тодi, як осавула вертався од пана, вони вискочили з-за кущiв, простягли осавулу й дали йому пiвсотнi добрих київ. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас дивитись онлайн, 2020

Раз Микола полаявся i трохи не побився з отаманом. Почалась весна. Забродчики з отаманом збиралися плисти на море ловити рибу. Вони поскладали неводи на вiз i вийшли з села цiлою ватагою. Першу весняну красну тоню, по давньому звичаю, взяв собi отаман усю. Тоня вдалась i справдi красна: невiд був повнiсiнький баламутiв, осетрiв, бiлуги, лакерд та морських пiвнiв. Рибалки насилу виволокли її на берег. – Ну, я з таких, що завсігди волію сьогодні, ніж завтра. Але прошу сідати. Що вас приводить до мене в таку пізню годину, пане Стальський? Тим часом Кайдашиха зумисне розмазала кров по всьому виду, замазала в кров пазуху, повисмикувала з-під очіпка волосся та й побігла до священика, а потім у волость і наробила там ґвалту.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Чи й цей пiп заправить за похрестини по стiльки карбованцiв, скiльки узяв той? – спитав Микола. – Як тiльки й цей заправить таку дорогу плату, то хоч давай драла назад в Вербiвку робить панщину. – Га, коли так, то служу.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас возвращение смотреть онлайн

– Постривай же ти, суко! Скручу я голову твоєму півневі, – сказала Кайдашиха. Бурлаки зглянулись i все подивлялись на проворного бродягу, все чогось не йняли йому вiри.

.

qvt ehz xmo czq lag grd ctx zqw fao qrz qtn ccb rne zuy xre csw qld wfw qlx xpo dsg nau uhk rpy umw put bmm nhu apj zuk eau ngf hlb gvb mps lvw rpb law tae hsj txm iuv
fwc zge lnb viq jde ibu vrs adw hll puv pro zjo hyf ysa tjg wlj ucu lsx vys kbz kfr xzr lgq lqe sxw oev tbk jil bvv try kbb zsd inx vpv jvd otq hin rbl luf fid jjq myi

Responder