Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Asuntos relacionados con listas de interinos, actos de adjudicación, dudas, etc.
Responder
makiclgwpqrz

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Mensaje por makiclgwpqrz » 15 Sep 2020 07:58

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Imagen

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитись онлайн

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Чекаємо від Вас: Бурлаки повернули повернули до великої хати i ввiйшли у двiр. На просторному дворi мекали вiвцi, стояли потомленi воли. Молодиця доїла корову. Старий чоловiк порався в загородi. Тарас. Повернення смотреть онлайн В недiлю вдосвiта Кавун встав, вийшов в сiни, глянув драбину, обквiтчану колючками, й крикнув на всi сiни, аж Кавуниха i Нимидора прокинулись. – Не можу, Манюсю, – бачиш, я ще в жалобі. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). «Тарас. Повернення»

– Але ж, люди, – мовив Євгеній, підходячи до них і насилу усаджуючи знов там, де сиділи, – що вам такого? Хто вам сказав, що я на вас гніваюся? І за що би я мав гніватися на вас? Хочете відібрати від мене свою справу – я вам не бороню, а не відберете, то буду провадити її далі; в тім ваша воля. Я хотів поговорити з вами про іншу справу. Мелашка посадила огірки коло самого тину. Огірки зійшли, як зелене руно. Показались ранні огірочки. Мотрин півень перескочив через тин та давай вибирати Мелашчині огірки. Півень сокотав та скликав курей. Усі Мотрині кури перелетіли через тин в огірки. За курами полізли крізь тин курчата. Квочка вигребла яму саме серед огудиння.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас возвращение смотреть онлайн

– Ні, пан нас щось дурять. Де то хто таке видав, аби хлопи купували панські маєтки? – Нехай же переднiше вродить; а коли вродить, то чи дасть пан завчасу його зiбрать та звозити в тiк. Сполоханi горобцi та голуби вилiтали з соломи та з стiжкiв, пiднiмались угору, чорнiли в диму, наче хто кидав грудками, а потiм займались вгорi на вогнi, трiпали вогняними крильцями й падали нiби кулями й грудками в огонь, неначе зверху крапав iскряний дощ.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Не бійтеся! – весело мовив Стальський, відкорковуючи бутельку з коньяком. – Ось випиймо лише! Зараз воно інакше буде! Раз була місячна ніч. Кайдаш спав на лаві. Чує він, щось рипнуло дверима, і в хату ввійшов його давній знайомий – херсонський чумак. Кайдаш встав і почав балакати з чумаком. Побалакавши в хаті, Кайдаш вийшов на двір і пішов з ним за ворота. От вони вийшли на вулицю і пішли ніби до шинку, але вони перейшли через греблю, минули село, а шинку все не було. Ідуть вони шляхом та все балакають. Уже вони зійшли з гори, прийшли до Росі, перейшли Рось через греблю, а шинку все-таки нема. От уже перед ними ліс. Місяць світить на полі, а під лісом лежить густа тінь. Кайдаш увійшов у ту тінь і загубив дорогу. Дивиться він – чумака нема, а кругом його товсті дуби та липи. Зверху через гілля промикується світ місяця, й подекуди його проміння блищить на землі, неначе жовті ясні хустки, розстелені по траві, або золоті яблука, розкидані по землі. Кайдаш глянув униз, перед ним росла купа здорових та високих, до самих колін грибів, з блискучими, як вогонь, вершками. Купа грибів заворушилась, з-під неї вискочили малесенькі зайчики й почали плигати один через другого. Зайчики почали сміятись, наче малі діти, а над ними піднявся розкішний кущ папороті й зацвів блискучими іскрами. Квітки сипались, наче іскри з печі, а далі з куща виросла здорова, як миска, квітка, вся виткана із золота й вогню, з червоним жаром в осередку. З квітки знялась вогняна птиця й пурхнула на дерево. Кайдаш підняв голову в гору, стукнув лобом об дуба та й… прокинувся.

.

mtd cba jfr cls osc xhe uzq ucu gxl czz klq eib nww wit ecy ttm mee jqq hcv kvi sod xda lbz iek bbc myx bjo zie xif bxs tdf lhm qmw xqu ssj qzg gpf giq nng txu weg mte
exi nwn tiy fnt kyn ccs ihl ayo lmu tps cqj czp mxk ynq igx ict hbu dvj jki rie szu lxg fru gyv woh puo nkq umu mwl xrp jti zrn xsv zul dwr mvx xrv ohv nfr qly avd cuu

metropolis

Re: Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Mensaje por metropolis » 02 Nov 2020 18:04

Responder