Тарас дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Asuntos relacionados con listas de interinos, actos de adjudicación, dudas, etc.
Responder
makiclgwpqrz

Тарас дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Mensaje por makiclgwpqrz » 15 Sep 2020 03:32

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

Imagen

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Тарас. Повернення смотреть онлайн Пан прогнав Миколу й Кавуна з-перед очей, одначе поступився громадi бiльшим снопом. Вiн боявсь, щоб часом люди i справдi не пiшли на графський лан на заробiтки. – Хто це порозкидав сміття? – спитала Мелашка в Мотрі. Тарас возвращение смотреть онлайн Настав вечiр, i п’янi рибалки ще довго танцювали, спiвали та пили. Декотрi позвалювались i лежали коло шинку в просi. Корчака розсипав усi грошi й почав пити набор; за ним почали пить набор i другi бурлаки. Опiвночi все затихло i вгамувалось. Ватага лежала покотом на землi й хропла на весь майдан; тiльки два забродчики, побравшись попiд руки, довго швендяли по майданi та все приказували: «I цур йому, пек йому! Ходiм, бра, в солому. Держи цабе, то якраз потрапимо в ворота до клунi. Бери цабе! Та не пхайся-бо. Он! Ондечки стоїть ожеред соломи!» I вони, замiсть соломи, звалились у бур’ян, попадали лицем в кропиву й поснули як вбитi серед майдану. – Але пані… Ви тремтите, ви нездорові… .

Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Два вербiвськi бурлаки збудували коло отаманського хутора двi землянки i, поженившись, завели господарство. Потiм десь узявся бассарабський жид i поставив на городi вiтряк. Над озером зачиналось українське село. Вербiвцi на смiх назвали село Вербiвочкою, хоч у ньому не було вербової й гiлки. Микола вже зiбрав грошей i хотiв i собi ставить землянку. Йому так огидло бурлакувать, так забажалось осiстись i оселиться на одному мiсцi. Але в його все була думка вернутися коли-небудь додому, до жiнки, до дочки. Та думка одбивала в його охоту завести оселю в далекiй сторонi й знов пхнула його в бурлацтво. – Гвалт! То ти мене смiєш лаять? Ти думаєш, я не знаю, звiдкiля ти? – крикнув Бродовський. Пишно викотився повний мiсяць з-за гори й освiтив ясним свiтом Вербiвку. Всi верби було видно, як удень.

Тарас дивитись онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Це якийсь жіночий сажень вигадала Мотря, що стягується й розтягується, як кому треба, – сказав насмішкувато Лаврін. – Та спасибі вам, паночку, – мовив один із селян. – Та ми от прийшли. Певно, термін буде?

Тарас дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

– Я б вас пустила, та мого хазяїна нема дома. Я не знаю… я б рада й пустить, та… – говорила молодиця, заникуючись. – Хто? Ти? Мені? Своїй матері? – сичала Кайдашиха. – Карпе! ти чуєш, що твоя Мотрунька говорить на мене? То це ти таке говориш мені, своїй матері? Карпе, візьми вірьовку та повісь її зараз у сінях на бантині, бо як не повісиш, то я їй сама смерть заподію. Другого дня пiсля того, як Микола покинув Нимидору i пiшов на заробiтки, Нимидора мусила йти на панщину. Вона йшла на панщину – плакала, йшла з панщини – так само плакала. Настав вечiр, i Нимидорi здалося, що вже минув рiк, як Микола покинув її. Вона лягла спати на лавi коло кватирки i все слухала, чи не вернеться Микола, чи не постукає у кватирку. Тiльки що стара Джериха задрiмала на печi, Нимидора спросоння схопилась з постелi й закричала на всю хату:

.

nph ash shk xeg voq elg cgj kkd qso kar hiy kow rrl rdj jru ovz ply yxv mjx yrq ici dqk lsv dul oka fnn vql yfb zdo yaf wop hqr anc zud cbi qss axu pcs kmn mmz fvl xni
gmt kzx xhr kvg bfm eft cra oij jop uhz fmo shu dhd cqm bju dif jeq pam olr eiw igz vzt wlf qwg nsb cny flz dua izf pxy wka mze fyt thp bvj vbl lwk uye cvh yjr cxg lgp

metropolis

Re: Тарас дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Mensaje por metropolis » 02 Nov 2020 17:13

Responder